There are no translations available.

Patērētāju tiesību aizsardzība

Ņemot vērā to, ka patērētājs ir atzīstams par mazāk aizsargāto un vājāko tiesību subjektu, piedāvājam juridisko atbalstu patērētāja interešu aizsardzībā attiecībās ar preču pārdevējiem vai pakalpojumu sniedzējiem.

Mūsu juridiskā palīdzība ietver:

  1. Juridiskās konsultācijas patērētāju tiesību aizsardzības jomā
  2. Patērētāja interešu pārstāvēšana attiecībās ar preces pārdevēju vai pakalpojumu sniedzēju, Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, tiesā un citās iestādēs
  3. Juridisko dokumentu sastādīšana un analīzi kopsakarībā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu
  4. Juridiskās konsultācijas un palīdzība preces vai pakalpojuma ekspertīzes veikšanā
  5. Netaisnīgo līguma noteikumu, kā arī noteikumu, kas ir pretrunā ar līdzēju tiesiskās līdztiesības principu, atklāšana un noteikšana saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu
 
Back
Mūsu pakalpojumi

Mūsu juridiskie pakalpojumi tiek sniegti augstākajā līmenī ievērojot katra klienta intereses. Mēs nodrošināsim ātru un efektīvu palīdzību sākot ar uzņēmuma reģistrāciju, laulības šķiršanu, uzņēmumu komplekso apkalpošanu un beidzot ar sarežģīto lietu risināšanu vispārējas jurisdikcijas tiesās. Mēs apkalpojam ne tikai juridiskas un fiziskas personas, bet arī sniedzam juridiskās konsultācijas valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī ārvalstu juridiskām un fiziskām personām.

Mūsu prioritāte ir kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana, rūpīga problēmas analīze un individuāla pieeja katram klientam. Mūsu juridiskie pakalpojumi ietver sevī juridiskās konsultācijas, juridisko dokumentu sastādīšanu, saziņu ar strīda pretējo pusi, klientu interešu pārstāvību valsts/pašvaldību iestādēs, tiesās, kā arī tiesiskajās attiecībās ar trešajām personām. Savlaicīga griešanās pie mums, palīdzēs Jums saglabāt mieru jebkurā situācijā.

kontakti

Jums ir nepieciešami profesionāli juridiskie pakalpojumi ? – Esat nokļuvuši pareizajā vietā.

sekojiet mums

Sekojiet mums līdzi un uzziniet jaunumus sociālajos tīklos Twitter, Facebook, LinkedIn.

jautājiet mums

Daudzu juridisko jautājumu risināšanai nav nepieciešama personīga tikšanās ar juristu, tāpēc mēs piedāvājam iespēju..

Find us on LinkedIn
Find us on Facebook
Follow Us