There are no translations available.

Kompleksā juridiskā apkalpošana

Uzņēmumu kompleksā apkalpošana tiek piedāvāta klienta konkrēta uzņēmējdarbības veidam un ietver sevī:

  • Juridisko dokumentu sastādīšanu
  • Pārstāvību tiesas, valsts/pašvaldību un citās iestādēs
  • Pārstāvību tiesiskajās attiecībās ar fiziskām un juridiskām personām
  • Juridiskās konsultācijas vadoties no konkrētā uzņēmējdarbības veida
  • Nekustamo īpašumu, darījumu drošības jautājumi, grāmatvedības atbalsts u.c.

Uzņēmumu kompleksā apkalpošana ir efektīvs uzņēmuma juridiskās palīdzības nodrošināšanas veids, jo tas ir balstīts uz juristu komandas darbu, kur katram juristam ir sava specializācija. Tas paver iespēju nodrošināt klientam vispusīgu juridisko atbalstu, atbilstoši klienta konkrētā uzņēmējdarbības veidam. Katram klientam tiek nozīmēts savs jurists, kurš īsteno nepārtrauktu saikni un darbu ar klientu.
Uzņēmumu kompleksās juridiskās apkalpošanas mērķis ir ieekonomēt mūsu klientu laiku un maksimāli nodrošināt klientu uzņēmējdarbību ar kvalitatīvo juridisko atbalstu. Uzņēmumu kompleksās apkalpošanas cena tiek noteikta pamatojoties uz pušu vienošanos atkarībā no darba apjoma un tām nepieciešamām jurista darba stundām.

 
Back
Mūsu pakalpojumi

Mūsu juridiskie pakalpojumi tiek sniegti augstākajā līmenī ievērojot katra klienta intereses. Mēs nodrošināsim ātru un efektīvu palīdzību sākot ar uzņēmuma reģistrāciju, laulības šķiršanu, uzņēmumu komplekso apkalpošanu un beidzot ar sarežģīto lietu risināšanu vispārējas jurisdikcijas tiesās. Mēs apkalpojam ne tikai juridiskas un fiziskas personas, bet arī sniedzam juridiskās konsultācijas valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī ārvalstu juridiskām un fiziskām personām.

Mūsu prioritāte ir kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana, rūpīga problēmas analīze un individuāla pieeja katram klientam. Mūsu juridiskie pakalpojumi ietver sevī juridiskās konsultācijas, juridisko dokumentu sastādīšanu, saziņu ar strīda pretējo pusi, klientu interešu pārstāvību valsts/pašvaldību iestādēs, tiesās, kā arī tiesiskajās attiecībās ar trešajām personām. Savlaicīga griešanās pie mums, palīdzēs Jums saglabāt mieru jebkurā situācijā.

kontakti

Jums ir nepieciešami profesionāli juridiskie pakalpojumi ? – Esat nokļuvuši pareizajā vietā.

sekojiet mums

Sekojiet mums līdzi un uzziniet jaunumus sociālajos tīklos Twitter, Facebook, LinkedIn.

jautājiet mums

Daudzu juridisko jautājumu risināšanai nav nepieciešama personīga tikšanās ar juristu, tāpēc mēs piedāvājam iespēju..

Find us on LinkedIn
Find us on Facebook
Follow Us